Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara Üzerine Sarma Filminin Çeşitli Avantajlarının Kısa Bir Analizi
- Jul 20, 2017 -Sigara Üzerine Sarma Filminin birkaç avantajının kısa bir analizi

Sigara Üzerine Sarma Filmi öncelikle şeffaf sopayı ısıtıp yumuşatır, kendini zarın içine, vakum emme deliğine yerleştirir, ürün film ve kağıt arasında sıkılaştırılsa bile (veya kabarcık bez plakası vb.) Tahta üzerinde film macunu haline getirir tahta, etiketler ve deprem korumasının etkisi. Donanım, takım, oyuncak, bıçak çatal, elektronik, aydınlatma, dekorasyon, el sanatları, gıda vb. Gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sigara paketlemenin avantajları nelerdir?

1. Koruma ejderhasını değiştirin (kabarcıklar): Ülkelerin çevre koruma kuralları, yasaklamaya ve yer kaplamaya başlamış, birçok nakliye masrafını arttırmış ve alanı yığılmış hale getirmiştir.

2. PVC kabarcıklarını (kabarcık kabuğu) değiştirin: zehirli klor içermesine ek olarak, plastik filmin de kalıp ve yapışkan açması gerekir ve fiyatı ambalajın görünümünün kusurlarına kolayca neden olabilecek alana girer, yüksektir. .

3. Nem geçirmez: Film ve malzeme ve vakum ambalajı arasındaki mükemmel yakın benzerliğe bağlı olarak alan minimuma ulaşır ve mükemmel nem direncine sahiptir, bu nedenle kurutucu ilave etmek ve gereksiz harcamalardan tasarruf etmek gerekli değildir.

4. Güzel: film ısıtma yumuşama için paketleme bu tür, ekli ürün uzantılarının görünümüne göre, net, güzel ve temiz, son derece yüksek bir değere sahip ürün türünün dekoratif desen yapmak, satın alma arzusunu artırmak olabilir.

5. Koruyucu iyi: devre kartı veya birden fazla elemanın tüm yığın, paketleme sonrası sabit olabilir, yolda düzenli ikramı, işleme, birbirlerine yakın her parça, iyi sürtünme sürtünme birbirlerine üretmek olmaz .

6. Tasarruf maliyeti: vakum şekillendirme ambalaj kullanımı her ürünün bir kalıp, ürün çeşitliliği açmak, vakum ambalaj açık hiçbir kalıp, ambalaj için şekli ürün her türlü benimsemek, uygun örnek ve maliyetleri azaltmak için zaman kazandırmak gerekir.

7. Yüksek verimlilik seçimi: kullanım paketi, çalışma platformu, bir veya daha fazla, tasarruf ve verimli bir paket ve çalışma kolaylığı ile uyumlu olarak, manuel veya otomatik paketleme makinesini seçebilir kullanın, operatörlerin özel uzmanlığa sahip olması gerekir.

Çevre koruma gıda sınıfı ürün için en iyi fleffaflık ve derin gerilebilirlik, parlak ve mükemmel optik performans, mükemmel yırtılma direnci ve ponksiyon direnci, düşük sıcaklıkta termal şekillenebilirlik, enerji verimliliği iyileştirmelerinden tasarruf sağlayan yüksek performanslı sigara bırakma filmi ambalajı.

Paketleme mükemmel olan kum tüpü hammaddesini, özel bir formülü ve gelişim sürecini kullanarak sigara bırakan film, geleneksel sigaralar veya "paket gaz veya hava kabarcıkları fenomeni" tarafından üretilen diğer film ambalaj yumuşak yüzeyi ile çözülebilir.

Ne zaman bir sigarayı kullanmalısın, biliyor musun? İşte bir göz:

1. Ürünün şeffaflığı çok yüksektir ve kristalin şeffaflığı gereklidir.

2. Ambalaj filmi plastik malzemeye sarıldıktan sonra, membran ürünün etrafında dik açı absorbe edebilir ve film çok iyi absorbe olur.

3. Diğer sigara ambalajını test ettikten sonra, beklenen ambalajlama etkisine halen ulaşamıyor ve sigara ambalajını kullanmayı düşünebilir.

4. Müşteri mukavvayı stomata nüfuz etmesine izin vermez. Laminatların gerilme özellikleri mükemmeldir ve mukavva gözenekleri de emebilir.

5. Müşteri karton ambalajdan sonra kıvrılmasına izin vermez. Sarin film diğer laminatlar gibi gerilemez ve mukavvayı yumuşak bir halde tutar.