Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Tapa Tasarımında Kısa Bir Tartışma
- Jul 20, 2017 -Tapa Sargısının tasarım tekniği hakkında kısa bir tartışma

Merak ediyor olabilirsiniz, bu, Wang Sicong ile yarım sent ilişkisi olan Plug Wrap tasarımının başlığı değil mi? Aslında, küçük makyaj, wang sicong'un sadece "netleştiriciye mükemmel" yaptığı cevabı kullanmak istediğini söyleyecektir. Bir paketleme üreticisi paketleme tasarımının çeşitli teknikleri hakkında konuşurken, aynı zamanda kapıdan özetlemek için uzun yıllara dayanan tecrübelerle uygulama mükemmel yapar; bu nedenle, ambalaj tasarımının bu tekniklerinin altındaki Geçmeli Paketle ilgili herkes umutla bakabilir, belki de faydalı olabilir!

1. Plug Wrap'in ambalaj tasarımı çevre dostu olmalıdır

Bazı kişilerin ambalaja direnç göstermelerinin nedeni, paketlemenin kaynakların boşa gittiğini ve atıldıklarında atık olacağını düşünmeleridir. Çevre koruması için çok kötü. Bununla birlikte, Plug Wrap tasarımınız geri dönüştürülebiliyorsa, endişe etmeye gerek yoktur, bu nedenle zaman ambalaj tasarımının çevresel koruması çevre faktörlerini dikkate almalıdır.

2. Elektronik paket tasarımı yenilikçi olmalıdır.

Bu çağda, sattığınız her şey çok rekabetçi ve ürün üzerindeki sizin için kuralları çiğneyemeyebilir, ancak ambalaj üzerinde yapabiliriz. Bu bağlamda, bira üreticisi ANHEUSERBUSCH iyi bir performans gösterdi; yepyeni bir ambalaj konsepti olan Plug Wrap ile geldi ve beklenmedik bir şekilde pek çok paket tasarım ödülü aldı. Kavram çok basittir. Kimsenin düşünmediği garip. Hepimiz, biranın ya cam şişelerde paketlendiğini ya da alüminyum teneke kutularla paketlendiğini ve ANHEUSERBUSCH'ın fikri bu iki kavramın bir araya getirilmesi fikrini biliyoruz; üçlü malzeme, yeni ambalaj - alüminyum şişeler çıkıyor. Özel, çok güzel ve% 100 geri dönüştürülebilir. Bira ambalajı yenilenebilir, Plug Wrap da tamam, bu nedenle ambalaj üreticisi yemden öğrenebilir.

3. Plug Wrap Ürünün renklerini göz kamaştırın

Tüketicinin gerçekleşmesinde baskı teknolojisinin sürekli gelişmesi, tüketicinin gerçekleşmesinde gittikçe daha renkli ürün ambalajı, elektron daha fazla teknoloji, Plug Wrap, elbette, ayrıca göz kamaştırıcı renkli olabilir, ambalaj üreticileri CMYK baskı dört renk yapmalısınız a bu gereksinimi karşılar.

4. Müşterilerin özelliklerine göre tasarımlı Plug Wrap

Tasarımın seks için çok önemli, ama çok önemli bir ürün üreticisi olarak bu almadı, Paketleme Wrap ambalajları sık sık görünüyor "orta boş oyma" tasarımını kullanıyor, ama toz yok "gerçek aşk". Ve eğer tüketici için net bir yönünüz varsa ve ambalajları gereksinimlerine göre tasarlarsanız, bu aynı değildir. Unilever'in AX ürünleri çok net bir konuma sahiptir - 18 ve 35 yaşları arasındaki gençler. Dolayısıyla, ambalaj tasarımı bu insanları çekmeye odaklanır. AXESHOWERGEL'in ambalajı, bu gençler tarafından popüler olan ve yağlama yağı kadar basit, sağlam dışa sahip, koyu, siyah plastik bir kaptır.