Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Çin Sigara Alüminyum Folyo Kağıt Ambalaj Sanayi Analizi
- Jun 16, 2017 -

Çin'in Sigara Alüminyum Folyo Kağıt ambalaj endüstrisi üzerine analiz

Ambalaj ürünleri, sigara Alüminyum Folyo Kağıt ambalajı, plastik ambalaj, metal ambalaj ve cam ambalaj ürünleri dört kategoriye ayrılmıştır; bunların arasında, düşük maliyetli, kolay kullanımlı, kolay depolama ve geri dönüşüm avantajları olan sigara Alüminyum Folyo Kağıt ambalajı; En kapsamlı paketleme formlarından biri.

Sigara alüminyum folyo ambalaj ürünleri, üretim teknolojisi ve teknolojisinin geliştirilmesiyle ahşap ambalaj, plastik ambalaj, cam ambalaj, alüminyum ambalaj, çelik ambalaj, metal ambalaj ve diğer ambalaj şekilleri, daha yaygın olarak uygulanan uygulamaların yerini alabilmiştir . Sigaralar alüminyum folyo ambalajı, yeşilin özelliklerine göre geri dönüşümlü olabilir, aynı zamanda dairesel ekonominin gelişimi doğrultusunda olabilir.

Son yıllarda, küresel sigaranın alüminyum folyo paketleme değeri, istikrarlı büyümenin yıllar itibariyle ambalaj malzemelerinin dünyadaki en büyük kullanımı haline gelmiştir. Ulusal ekonomi 42 sanayi sektöründe, ambalaj endüstrisi 14'e yükseltildi. Bunların arasında, sigaralar alüminyum folyo ambalaj alt sektörleri, son sekiz ardışık yılda çıktı oranını oluşturuyordu, yaklaşık% 30'luk bir oranda devam etmiş, en büyük katkı payı değeri, en büyük kârın genel katkısı olmuştur.

Son yıllarda kağıt ambalaj kalitesi iyileştirme, Çin'in ambalaj karton sanayi hızlı bir gelişme olmuştur. Özellikle, karton kutu, karton kalitesi ve baskı gereksinimlerindeki yerli ve yabancı marka ürünlerin ve ihracat ürünlerinin kalitesi giderek artmakta ve böylece kağıt ambalaj kalitesinin kalitesi artmaktadır.

Son yıllarda, hızlı ekonomik büyüme ile sigara alüminyum folyo ambalaj endüstrisi hızla gelişmiştir. Planlama bölümüne göre, 2001'den 2005 yılına kadar kağıt ambalajlama ürünlerinin, 2006'dan 2010'a, 2011'den 2015'e kadar 27 milyon tona, 19 milyon tona, 36 milyon tona ulaşması bekleniyor.

Çin Tüccarları gelişimi teşvik etmek 2003 yılından bu yana, bazı yabancı şirketler, Çin'in ambalaj pazarında, bazı ev kağıt çantası pazarında fırsatlar, yatırım ve geliştirme fırsatlarını kavramayı amaçlıyor ve üretim ölçeğini yükseltmek konusunda iyimser, ürün kalitesi. 2004

Ocak ayında ABD Shimei Fete Stone East şirketi, ortağı US International Jifeng Group'un başlangıçta Fujian Tong Anxi kasaba gıda endüstrisi parkı Xiamen'de sigara alüminyum folyo paketleme ürünleri yatırım projelerini tespit ettiğini açıkladı. Şirket, geri dönüştürülmüş kağıt kaynaklarını tam olarak kullanmaya, Sigara Alüminyum Folyo Kağıdı için kağıt yastığı ve diğer paketlemeleri geliştirmek, üretmek ve satmak için patentli teknolojiyi kullanmaya ve ambalaj dekorasyon tasarımına baskı yapmaya karar verdi. Projenin toplam yatırım tutarı 12.5 milyon ABD Doları olup, yıl sonundan sonra faaliyete geçmesi bekleniyor. 140 milyon yuan yıllık çıktı değeri elde edebilirsiniz.

2003 yılı Ocak-Ağustos döneminde İç Moğolistan, Çin'in Shengdong Ekonomik Parkında 20 proje gerçekleştirildi. Bunların arasında, kağıt ambalajlama projesi Hebei Xianghe Gao'nun Sigara Alüminyum Folyo Kağıt Ürünleri Co., Ltd., İç Moğolistan, Gao Paper Co., Ltd.'de Shengle Ekonomik Park'ta kurulmuş, yıllık toplam 40 milyon yuan'lık bir yatırımla 100 milyon metrekare ambalaj kutusu; Chengdu, Renkli baskı ötesinde Chengdu, Ltd iç Moğolistan Sheng kağıt torba baskı limited şirket, 50 milyon yuan toplam yatırım, 50 milyon metrekare yıllık çıkış ile kurmak. Yatırımın iki projesi, iç Moğolistan karton endüstrisinin hızla gelişmesini büyük ölçüde teşvik ediyor.