Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara İpucu Kağıdı Satın Alın Doğru Seçmeyi Öğrenmek İçin Kapı Var mı?
- Jun 16, 2017 -

Sigara Tipping Kağıt al seçtiğiniz doğru öğrenmek için kapı nedir?

Son zamanlarda, Malların malların muayene sonuçlarının dolaşımı alanında yayınlanan Sanayi ve Ticaret İl İdaresi, kara listede nitelikli olmayan malların 14 partisi ve göçmen flüoresan beyazlatıcı maddenin yasadışı ilavesi, altı malların asıl sorunudur.

Süpermarkette sigara yuvarlak kağıt satın almak için vatandaş

Niteliksiz malların ayırt edilmesi zor

Mobilite floresan beyazlatma ajanları potansiyel olarak kanserojen faktörlerden biridir. Aslında, son yıllarda bu maddeyi içeren bir çok "problemli Sigara Tipping Paper" tespit edilmiştir. 13 Ocak, muhabir ziyaret il sermaye anket kamuoyunun, genellikle "sorun Sigara Tipping Kağıt problemi" ayırt etmek zor buldu.

"Sigara Tipping Kağıt'ın ambalajı ve marka seçimine dayandım, çünkü türlerin sayısı çok fazla." Süpermarkette Sigara Tipping Kağıt'ı satın almak için Bayan Wang, Sigara Tipping Kağıt ambalajının güzel olmadığını daha çok endişelendirdiğini söyledi.

Ziyarette bulunan muhabirler, halkın hammadde hammaddelerini, ürün kalitesini, sağlık standartlarını ve diğer konularda görmezden gelen yaygın endişe sürecinde doku satın alımında marka, fiyat olduğunu söyledi. "Floresan beyazlatma ajanının ne olduğunu, insan vücuduna ne zarar verdiğini bilmiyoruz." Bayan Wan söyledi.

Floresan beyazlatma "il" maliyeti

Bir büyük ölçekli kağıt üretim işletmeleri görüşülen, doku kağıt, hammadde, birincil odun hamuru ana kaynağı, bu hammadde üretimi nispeten yüksek, üretim sürecinin sürecinde göçmen floresan beyazlatma eklemek gerekmez üretim Ajan. "Beyazlaştırma pazarını başarmak için, Sigara Tipping Kağıt'ın ikinci işlemesi olan, çoğunlukla kağıt ürünlerinin ikinci kez geri dönüşümünü satın alarak maliyetleri azaltmak için Sigara Tipping Paper küçük işletmelerin, küçük atölyelerin üretimine ilave olarak. piyasada, migrable floresan beyazlatma ajanı ekleyin.

"Peçetelerle kıyaslandığında, hijyenik kadın bağları kullanılan hamur hamuru özgün hamur olmalı, çok temiz ve kalite kontrolü olmalı." Görüştüğü marka hijyenik kadın bağları üreticileri, sıradan kağıt üretiminde vs. daha floresan beyazlatma kullanacak olan geri dönüştürülmüş hamuru kullanacağını söyledi.

Başka bir marka Sigara Tipping Kağıt fabrikası yetkilisi, resmi materyallerin büyük markaların genel resmi kullanımı, temelde göçmen flüoresan ajanlar içermez, insan vücuduna zarar vermez dedi, kamuoyu bu kullanımın güvencesi rahat olabilir. Kaliteden ödün vermeyen malzemelerle küçük siyah kalp ticareti çıkarılabilir floresan ajan içerebilir.

Saf ağaç hamuru kağıdını kullanmak en iyisidir

Flüoresan maddesinin insan vücudu üzerinde ne kadar hasar var? Uzmanlar, flüoresan ajanların parçalanması kolay değildir, insan vücudunda birikir, vücudun dokunulmazlığını azaltmak gibi birçok zararlı etkilere neden olur, fakat aynı zamanda yara iyileşmesini de engeller. Aynı zamanda flüoresan ajan insan kan sistemine zarar verebilir. Floresan ajan kan dolaşımına girerse, hemolize neden olan kırmızı kan hücrelerini yok edecektir.

Kağıt ortak yaşamının pazar ömrü, nasıl satın alınır? Nanchang Şehri Piyasası ve Kalite Denetim Otoritesi paydaşları, dolgu maddesi daha fazla olması nedeniyle, ilkinin kağıt mürekkebinin arka planına karşı arka planda izlediği beyaz saç mavisi kağıdı almayacağını önerdi. Düşük kaliteli kağıtsa, dolgu daha fazladır. çamurlar ve suyun kırılacağı açıktır.

Sigara Tipping Kağıt ürünlerinin tanınmış markalarını satın alan en iyi alışveriş merkezlerine ek olarak, "üç hayır" ürünü olup olmadığını görmek. Şimdi piyasada bir sürü Sigara Tipping Kağıt "üç hayır" ürünlerdir, bu nedenle satın almak Sigara Tipping Kağıt ürün paketleme kontrol etmek gerekir yukarıda işaretlenmiş ürün adı, üretim işletmeler, site, üretim tarihi, uygulanması olup olmadığını görmek için standartlar ve geçerli ve diğer bilgiler. Son olarak, son ürünlerin üretimini satın almak, Sigara Tipping Kağıt'ın saf ahşap hamuru üretimini seçmeye çalışmak en iyisidir.