Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Tak Takozu Satın Alın Yerine Dikkat Edin Gerekiyor
- Aug 22, 2017 -

Yerine dikkat etmek için Plug Wrap'u satın al

Plug Wrap, döküm yöntemiyle ekstrüzyona tabi tutulan çevre dostu toksik olmayan ve tatsız LLDPE reçinedir, malların ambalajlanması için başlıca süper yüksek performans vardır, malları daha düzgün hale getirebilir, aynı zamanda ürünün cazibesini artırabilir, Takın ambalaj üreticileri satın almak hakkında konuşmak için Plug Wrap'a dikkat etmeniz gereken yere dikkat etmeniz gerekir.

Plug Wrap'i satın alıyoruz, asıl şey sarılı eşyaları sarmak, maddeleri daha sağlam görünmesini sağlayacak ve Wrap Plug çok iyi bir şeffaflık, sağlık sunuyor. Plug Wrap'i satın alan herkes, öncelikle ambalajın hangi öğelerle paketlendiğine, farklı öğelerin Plug Wrap için farklı gereksinimlere sahip olduğuna ve yalnızca paketleme gereksinimlerini karşılamasına dikkat etmeniz gerekir, Plug Wrap daha iyi bir ambalajlama efekti oynayabilir. Örneğin, kıyafetler, buzdolabı ev aletleri kapağı, sıradan Plug Wrap ile genel öğeler, ve gıda sınıfı Plug Wrap'ı kullanacak taze sebzeler ve pişmiş gıda, taze film önerilir.

Plug Wrap üreticileri, önemli şeyin Plug Wrap'i satın almasında olduğunu düşündüğünü, ilk düşünülmesi gereken şey, Plug Wrap'ın kalitesidir, kalitesiz gözardı ederken körü körüne fiyatlara dikkat edersek fiyat sadece ikinci olur, daha sonra Tak Paketle sarın ambalaj öğeleri, kullanılan hiçbir şey.

Bu geniş pazar ortamında, Plug Wrap, dünyanın en yaygın kullanılan polimer malzemelerinden biridir; en büyük avantajı, ürünlerin üretim, işleme, nakliye, depolama ve kirlilik, korozyon, çizilmeden sürecin kullanımı gibi alanlarda korunmasıdır. pürüzsüz ve parlak yüzey, böylece ürünlerin ve pazar rekabet gücünün kalitesini artırmak.Ama farklı üreticiler, ürün kalitesi farklılıkları veya yöntem kullanımı nedeniyle doğru değil, bu yüzden sık sık bazı sorunlar var ambalaj takın. Anhui Xiangfei Plastic Co, Ltd, Plug Wrap'ı tanıtmak için Plug Wrap ticaretinin profesyonel bir satış 15 yıldır problemlerle ve nasıl çözülebileceğini kullanabilir.

Soru 1: kullanıcının Plug Wrap ürünlerinin çoğunu degumming sorunu, profil sorunu Plug Wrap, profil yüzeyinden Plug Wrap profilinin kurulumundan sonra kullanıcının ne zaman yırtılacağını yansıtmaktadır. Plug Wrap performans viskon Ve Tak Rulo izlemedi, ancak çok zahmetli olduğu için kullanıcı en görmek isteyen profil ürünlerde yaptı, profesyonelden aşağı bu tutkal kesmek için birine, özellikle zaman alıcı birine ihtiyacım var. , orada Sorun çeşitli olasılıklar vardır, en büyük olasılığı plastik basınç ile Plug Wrap ürünleri, sıyırma Plug Wrap ürünlerinde sonuçlanan çok yapışkan, gereksinimleri karşılamak değil, dış gerilim daha büyüktür negatif kuvvet ve profilde kalır Eğer kullanıcı bu sorunu görürse, hassas plastik wi olana kadar tekrar tekrar silmek için kalan hassas yapışkanı küçük bir alkolle batırılmış temiz bir bezle ped temizleyin, ancak dikkat etmeniz gereken zamana dikkat etmeniz çok zorlamayın veya ürünün görünümünü etkileyebilir.

Sorun 2: Plug Wrap ürününün etkili bir şekilde sıyrılabildiği halde Plug Wrap performansı durumunda profil kalıntısının yüzeyi olsa da, bazı Düşük Sınıf Plug Wrap ürünlerinde sorun sık görülmekte olup, bunun nedeni Plug Wrap ve korumanın profiller arasındaki kombinasyon Güneş suyu ve diğer uygun ortamlarda Zaman ve mevcut bu kombinasyonun bir kombinasyonunun oluşumundan kaçınmak için iyi bir yol yoktur, çünkü yasanın düzenli bir şekilde yeniden üretilmesi değil, bu yüzden şimdi Bu Sorundan kaçınmanın iyi bir yolu yok!

Soru 3: Plug Wrap ve korunan ürünlerin macun arasında sıkı olmaması, bu sorunun nedeninin fenomeninden kopma ve taşıma sürecinde sorunun tersi olarak en büyük olasılığı Plug Wrap ürünleridir. Üretim Yapışkanın viskozitesinin kullanımı yeterli değildir; basınç ile kullanılan basınç makinesi yeterli olmadığında ya da macun etkisini etkileyen yüzey temiz temiz, toz veya boya vb. olmadığında kalıp içindeki kullanıcının olasılığı vardır! Bu tür sorunların ortaya çıkmasını önlemek için, etkili tıbbi temizleme profilinin yüzeyine dikkat edildiğinde, bu sorun doğru tıbbın yerine hassas plastiklerin yerini alması, film basıncını arttırması veya filmde meydana gelmesi durumunda ortaya çıkar.

Soru 4: İyi bir performansın ortasından sonra bir süre kullanıldığında Plug Wrap, ancak bu olgunun temel nedeni, kanadın iki ucu, işlemdeki macunun korunması ile ambalajdaki fiştir , gerginlik derecesi Daha sonra yüksek sıcaklık ortamında gereksiz geri çekilme olgusu var, sorun ürünün güneydeki müşterileri arasında görülüyor, bu nedenle Üretim Sürecindeki Plug Wrap çevre sıcaklığının etkisine dikkat etmelidir İstenmeyen yüzey gerilmesinden kaçınmak için macun prosesinde ürünün kullanımı hakkında.