Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının Rengine Göre Yargılanabilir misiniz?
- Oct 12, 2017 -


Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının kalitesi, özellikle Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının ürün kalitesiyle doğrudan ilişkili olan Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının hammaddeleri olmak üzere, üretim sürecinde kullanılan malzemelerle ilgilidir. Görünüşü sayesinde kalitesini belirlemek için?
Aslında, daha şeffaf Sigara Alüminyum Folyo Kağıt görünümü daha beyaz sigara Alüminyum Folyo Kağıt, sigara Alüminyum Folyo Kağıt rengi görmek için, kesinlikle şüphesiz uygulanabilir, yöntemin kalitesini ortaya çıkarmak Alüminyum Folyo Kağıt iyi bir basit yoludur Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının 100 metre altındaki normal yapışkanın belirli bir derecede şeffaflığa sahip olmasını sağlamak için kağıt tüpünü görebilirsiniz; Ayrıca sarı Sigara Alüminyum Folyo Kağıt el lekeli beyaz lekelerin düzensiz dağılımının yüzeyinin kirlilik veya tutkal baskısını silemeyeceğini görmek için bu ürün genelde bir koku ile karşı karşıya.
Sigara Alüminyum Folyo Kağıdı'nın farklı üreticileri tarafından üretilen Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının kalitesi farklıdır; bu nedenle, satın alınan Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının kalitesinin bizim gereksinimlerimizi karşılayıp karşılamadığını ve daha iyi yapışabilirlik sağlanıp sağlanmadığını belirlemek için yukarıdaki yöntemi kullanmamız gerekir. Sigara Alüminyum Folyo Kağıdı'nın daha sonra kullanılması ve depolanması üzerinde çok önemli etkisi olan Sigara Alüminyum Folyo Kağıdı kullanılırken, farklı Sigara Alüminyum Folyo Kağıdı performansı ve malzemesi farklı olacağından, koruma çok önemlidir; koruma, aşağıdaki detaylı olarak incelemek zorundayız.
Genellikle Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının korunması için, güneşten, yağmurdan kaçınma rolü elde etmek için Hazine'ye depolanıyoruz; yasaklanmış yalıtım Sigara Alüminyum Folyo Kağıt toptan ve asit bazlı yağ organik çözücü temas, keşif cihazından temiz ve kuru tutun 1m oda sıcaklığında dışında -15 ℃ ~ 40 ℃, anti-statik uyarı tabanı Sigara Alüminyum Folyo Kağıt, yükleme ve boşaltma konveyör bandı, vincin kullanılması ve bandın hasar görmesini önlemek için düz bir kaldırma ile bir arma ipi ile en iyisidir, Kibirli yükleme ve boşaltma, gevşek rulo setlerine neden olur ve bir ruloya yerleştirilmeli, katlanmamalı, depolanmamalıdır. Zaman bir kez daha tekrarlanmalıdır.
Sigara Alüminyum Folyo Kağıt türleri, ihtiyaçlara ve özel koşullara göre satın alınma özellikleri, makul bir seçim, farklı çeşitlere, farklı özelliklere, dayanıklılığa değil, birbirine bağlı Sigara Alüminyum Folyo katmanlarının sayısına bağlı olarak, sigara Alüminyum Folyo etkileyecektir Kağıt fabrikası, ürün efektinin doğrudan kullanımı.
Sigara Alüminyum Folyo Kağıt üreticileri sigara Alüminyum Folyo Kağıdı kullanımının daha iyi olmasını sağlamak için ürünün kalite testine olan ihtiyacıdır, bu nedenle Sigara Alüminyum Folyo Kağıt zamkı kalınlığının kullanımını belirlemek için dikkat etmeliyiz, bakalım Belirli tespit yöntemlerinde.
Sigara Alüminyum Folyo Kağıdının kolloidal kalınlığının test edilmesi sürecinde, açılma veya lekelenme için tutkal yoksa, tutkal çok miktarda yabancı madde oluşturur ve yapışkan kohezif değildir. İkincisi çok fazla su, uçucu, bu sefer bu Alüminyum Folyo Kağıtta erken yapışkan çok düştüğünü, ayırt edebildiğini hissediyorum. Sarılı Alüminyum Folyo Kağıdı, sigara Alüminyum Folyo Kağıdı mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamak için nesne üzerine kaplanırsa, yapışkan ne kadar iyi olursa, kalite de o kadar iyi olur.
Sigara Alüminyum Folyo Kağıt uygulamak için, glial test süreci, sigara Alüminyum Folyo Kağıt üreticilerinden yüksek kalitede Alüminyum Sigara Folyo Kağıdı satın almak için ilgili kalite gerekliliklerine dikkat etmeli ve çağrı öneri talebinde bulunmalıdır , Ziyaret patronlarını dört gözle bekliyoruz.