Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara Üzerine Sızdırmaz Film Isı Yapısı Mukavemeti Nasıl Başa Çıkılacaktır?
- Nov 06, 2017 -

Sigara Üzerine Sarma Filmi ısıl yapışma gücü nasıl başa çıkılacağınız değildir
Sigara Üzerine Sarma Filmi nispeten yüksek şeffaflık, shrink film ambalaj ürünleri ürünün net bir görüntüsü olabilir, ancak aynı zamanda malların kalitesini de iyileştirir, ancak Sigara Üzerine Sarma Filmi de yetersiz ısı mühür mukavemetine sahiptir, Sigara Üzerine Sarma Film üreticileri nasıl başa çıkılacağını öğretir. ile.
İlk olarak, ısı yalıtım basıncı. Sigara Üzüm Sarma Filminin ısıyla sızdırmazlık gücünü sağlamak için ısı sızdırmazlık işlemindeki basıncın, ısı sızdırmazlık basıncının ılımlı olmasına, pürüzsüz basıncın balonun ısı ile sızdırmaz hale getirilmesine de dikkat edin.
İkincisi, ısı mühürleme zamanı. Sıcak hava süresi hız, aynı ısı sızdırmazlık sıcaklığı, daha uzun ısıyla sızdırmazlık zamanı, ısıyla sızdırmazlık tabakası daha sıkı bir şekilde bağlanacaktır, ancak çok uzun kırışıklıklar olacaktır.
Üçüncü olarak, ısı yalıtım sıcaklığı. Sigara Üzerine Sarma Film üreticileri, Sigara Üzerine Sarma Filmi üzerindeki sıcaklığın da büyük bir etkiye sahip olduğunu söyler; aşırı sıcaklığa sahip olan Sigara Üzerine Sarma Filmini eritecek olan Üzerindeki Sigara Üzerine Sarkıt Filminin yarı erime sıcaklığına koymanız önerilir.
Isı yalıtımında karşılaştığımız güçlükler yeterli değilse, yukarıdaki önlemleri alabilirsin, size yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum, Sigara Üzerine Sarkan Film üreticileri, Sigara Üzerine Sarkıt Filmi almaya hoş geldiniz.
Sigara Üzerine Sarma Filmi malları sarabilir, malların ambalajı daha istikrarlı bir paket yapabilir, bu nedenle tam olarak bu nedenle, Sigara Süsleme Filmi yaygın olarak kullanılır, örneğin inşaat malzemeleri ve diğer sanayi sigara deposunda kullanılabilir Üzerine Sarmalayıcı Film Ne dikkat etmeliyim? Sigara Üzülme Filmi üreticileri size söyler.
1, Sigara Üzerine Sarma Filmi'nin muhafazasında, güneşi, yağmuru ve yağmuru önlemek için sigara bırakma filmini kullanmamanız, Sigara Üzerine Sarma Filmini kaydettiğinizi ve kaydettiğinizi ya da daha sonra Sigara Üzerine Sarma Filminin kullanımını etkiler.
2, Sigara Üzerine Sarma Filmi üreticileri, Sigara Üzerine Sarma Filmi rulosunu yerleştirmeniz, Sigara Üzerinde Sarma Filmi'ni katlamamanız ve sigara filmi saklama sıcaklıklarının çok yüksek veya çok düşük olamaması gerektiğini önerir.
3, sigara filmini de kullanmadığımız için saklarız, ancak uzun süre kullanılmadığı takdirde, sigara filminin yapışmasını önlemek için sigara filmi ambalaj filmini bir süre ters çevirmeniz önerilir.
Sigara Üzerine Ambalaj Film uygulanabilirliği, aşınmaya dayanıklı, korozyona dayanıklı, süper su geçirmez, ihracat, kağıt, metal, plastik kimyasallar, yapı malzemeleri, gıda ambalaj endüstrisi için uygundur. Bugün, Sigara Üzerine Sarma Filminin avantajlarını tanıtmak için:
1, çeşitli şekillerde paketlemeye uyarlanmış Sigara Üzerine Sarma Filmi şeffaf, güzel görünüşlü, temiz ve güzel ürünlerin çekici görünümünü artırarak mala yakın olabilir.
2, sigara paketleme iyi hijyen ile film ambalaj ürünleri, temizlik, sızdırmazlık ve aynı zamanda toz ve nem ambalajlama.
3, Darbe direnci, darbe direnci ve iyi koruma performansı ile Sigara Sarma Filmi, sıkılığa ve sabitliğe sahip ambalajlı ürünler, küçük parçalar paketin ortasında olmayacaktır.
4, sigara Overwrapping Film sadece paketleme maliyetlerini kaydetmek değil, aynı zamanda ambalaj eğilimi doğrultusunda her türlü karton değiştirmek için kullanılabilir.
Sigara Overwrapping Film, ambalaj kuralları ve ürünün düzensiz şekli, yüksek şeffaflık, iyi parlaklık, ürünün görünümünü açıkça gösterebilir, duyuların anlamını artırmak, yüksek dereceli yansıtan olmak üzere, geleneksel bir shrink film yerine geçer çok memnuniyetle karşıladı. Sigara Sarma Üzerine Film üretim süreci hakkında bugün sizinle konuşun:
Sigara Üzerine Sarma Filmi, ana hammadde olarak doğrusal bir düşük yoğunluklu polietilen ve polipropilen (TPP, PPC) olup, gerekli katkıyı, koekstrüzyon şişirme işlemini ekleyerek yapmaktadır. Esas olarak Prandi zanaat olarak bilinen, çift kabarcık işlemin kullanılması, özel olarak tasarlanmış koekstrüzyon kalıbı, hızlı soğutmadan sonra ilk filmin oluşması ve ardından ısıtmadan sonra farklı ekstruderler vasıtasıyla hammadde eritilerek çekme işlemidir. iki Şişme gerdirme ürünü.