Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Ambalaj sektöründe sigara kutusu yapmak nasıl
- Aug 11, 2017 -

Ambalaj sektöründe sigara kutusu yapmak nasıl
Sigara-Ambalaj Sanayi Sigara paketleri, en çok hangi bize anlatmaya nasıl yapılır origami. Ama, Ambalaj Sanayi için sigara kutusu monte güzel temsilcisidir, gerçekçi baskı etkisi sigara kutusu. Nasıl o biçim? "Tarihi" bir kutu hikayesi nedir? O zaman senin bilinmeyen ambalaj dünya için teşekkür ederiz.
Önceki makale sigara kutusu, fonksiyonun bir medya, diğer bir deyişle, onun sosyal işlevi emtia işlevinin diğer tarafın doğal işlevden emtia korunması olduğunu yazmıştır.
Sonra bir sonraki adım sigara malzemeden mamul işleme bağlıdır. (Tasarım, kutusu türü, kağıt onay atlanmış)
1. kağıt, kağıt depolama çok önemli bir iştir, bunu doğrudan üzerine kağıt fabrikası. Biz sadece isteğe bağlı kağıt satın almanız gerekir, baskı olabilir
2. baskı, Sigara kutusu yalnızca kağıdına basılır, Biaozhi yazdırılmaz ve çoğu sadece lekeli, Sigara kutusu sigara kutunun dışında olduğu için Yazdırma işleminde bir yüksek, en tabu renk farklılıkları, çürümüş bunlar sürümünü gerektirir şeklini estetik eksiklikleri. Ama burada renk tabu yazdırma rağmen farklılıklar, ışık, görüntü ve diğer birçok faktöre sonucu olarak renk ama % 5 renk farkı bir anlayış olacaktır vurgulamak gerekir.
3. yüzey işleme, Sigara paketlerinin kağıt genellikle yüzey işlem yapmak, ortak ışık aptal ya da plastik kauçuk. Biz kez renkli sigara kutusu fotorezist görüyoruz. UV tedavi.
4. (biē), bira biradır doğru olmaya gerek doğru olması için baskı işlemi, daha önemli bir parçası ama bira izin verilmiyorsa, kısmi bira, bira sürekli bunlar etkiler monte sonraki işlem, her zamanki sonra yüklü ilk baskı bira ama ilk sigara yüklü ilk bira sonra bir tane kanlı kağıt için korkuyor, ikinci sigara kutusu genel güzelliğe bak etmektir, Sigara pack Biaozhi el yapımı, hangi belirli bir güzellik ulaşabilirsiniz olmalıdır.
Bir sigara kutusu değerini nerede olduğunu biliyor musun? El ile. Makine tamamlamak için değil tam el sigara kutusu özüdür Shenzhen gün Ya kağıt ürünleri Ltd el yapımı kutu üretim deneyimi 12 yıl böylece ürünlerinizi renk ekleyin.
Ayrıca dışarıda görmek aynı zamanda orada parlak kağıt tabakası, bu altın karton, "altın" Çin'de, zenginlik sembolü, bu tabaka kağıt dış olacak seçim ne zaman seçilen gold kart kağıt ve altın özel kağıt. Kadife kutu içinde sigara kutusu tasarım standart yapılandırma sağlık ürünleri çoğunlukla iç bakım bağlantı için esastır cam şişelerde paketlenmiştir ve kadife birbirlerini tamamlayıcı etkisi kadar tutun çünkü düşünülmelidir.
Süreci açısından bakıldığında, UV mat mürekkep, kullanımı bu mürekkep imitasyon metal nerede altın karton ve bu mürekkep kum, güzel, zarif, cömert, güçlü bir duygusu yazdırmak için iyi bir eş, ve böylece promosyon son derece hızlı mürekkep, aşındırma denir , sadece bir kaç yıl içinde sigara paketi, paket, kozmetik, sağlık ürünleri ve diğer yüksek kaliteli ambalaj şarap ve yazdırma alanları hatırı sayılır bir oranda işgal etti.
Tasarım değerlendirme--dan belgili tanımlık güç altında pek çok yerde aynı zamanda. Olup sigara kutusu, alt yüzeyi ve iç açık ürün adı bir dizi tanıtım çalışırken ilgili bilgilere üzerinde yazdırılır.
Sigara kutusu da marka promosyon için önemli bir yoldur iken yüksek kaliteli sigara kutusu maliyet ucuz değil çok sağlık ürünleri, tasarım ile tutarlı olmasıdır.
Shenzhen gün ya kağıt ürünleri Ltd odak high-end sigara kutusu, yabancı ticaret yüksek kaliteli sigara bir düzineden fazla kutu. Sigara kutusu tasarım sorununu çözmek herkes için ne mutlu Türküm diyene.