Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Kırık Sigara Yırtma Bandı'nın Oluşumunu Nasıl Önleme
- Nov 06, 2017 -

Kırık Sigara Gözyaşı Bandı oluşumunu nasıl önleyebilirim?
Sigara Tutma Bantı ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazemizin üretiminde, sigara içme bandımız hayatımızla sıkı sıkıya ilişkili olarak, kullanım sırasında kırılıyor ve bu durumun ortaya çıkmasını nasıl azaltacağız.
İlk olarak, Sigara Gözyaşı Bandı'nı aldığınızda bıçağı doğrudan ortadan açmamaya özen gösterin, açık her iki ucundan bıçak çok derin olamaz, karton kutunun kalınlığı çok incedir, bıçağın altından çok sert, üst kısmı kesilecek Yara üstünde biraz yara izi olan sigara yırtma bandı ile temas, tüm rulo kazıma geçirir, çekilir, bu yüzden ambalajından çıkarın, ipucu veya keskin nesnelere dikkat etmemeye özen gösterin ve Sigara Koruma Bandı ile temastan kaçınmak için. İkincisi, Sigara Gözyaşı Bandı'nı kullanma işlemi sırasında, kolloide keskin nesneler dokunulamaz. Sigara Gözyaşı Bandı nispeten kırılgan olup herhangi bir zarara neden olmaz.
Buna ek olarak, Sigara Yırtma Bandı kullanıldığında bir kural vardır, yani, Sigara Tutma Bandı bir yerde kesilmiş olduğunu bulursak, Sigara Bırakma Bandı hasar görmüş olabilir.
Şeffaf Sigara Gözyaşı Bandı yapışkan ve filmden yapılmış olup, tutkal veya yapıştırıcı katkısı ne kadar olacaktır, çok küçük bir zehir içerir ancak genellikle maske içermeyen üretimin çoğunda kullanıcı üzerinde bir etkisi olmayacaktır. Bazı insanlar Bu tür zehirlenmelerden hiç haber alınamayan dişler arasındaki bandı kullanın.
Böylece, yüksek kaliteli şeffaf Sigara Gözyaşı Bandı küçük bir koku hemen hemen önemsizdir, insan vücudu zarar görmez; genellikle Sigara Koruma Bantı, Sigara Koruma Bandı ambalajında ​​ROHS işareti bulunmadığına bakmak zorundayız, ancak şimdi temelde Çevresel koruma, sadece şeffaf Nakit Gözyaşı Bandı üreticileri, kokunun üstünde üretilen kalitesiz tutkalla maliyetleri düşürmek için eğer, Özel bir Sigara Gözyaşı Bandı, normal toksik değildir.
Sigara Yırtma Bandı için, kullanılan tabaka EVA veya PE köpüktir ve daha sonra bir veya iki tarafında solvent bazlı bir basınca duyarlı yapıştırıcı ile kaplanmış ve daha sonra bırakma kağıdından yeniden yapılmıştır.
İlk olarak, Sigara Gözyaşı Bandı, gaz salınımından ve atomizasyondan kaçınmak için iyi bir sızdırmazlık özelliğine sahiptir ve yüzeyi mükemmel ıslatma, kolay yapıştırma, kolay yapım, kesim kolaylığı özelliklerine sahiptir. İkincisi, aksesuar darbesinin uzun süreli korunmasını sağlamak için anti-kompresyon deformasyonu vardır. Üçüncü olarak, ayrıca alev geciktirici, zararlı zehirli maddeler içermez, kalmayacak, ekipmanı kirletmeyecek, metal korozif değil. Buna ek olarak, Sigara Gözyaşı Bandı çeşitli sıcaklık aralıklarında kullanılabilir, eksi 40 derece ila 90 derece arasında kullanılabilir.
Bazı zamanlarda sigara yırtma bandı kullandığımız zaman bazı Cigarette Eear Tape'in hala iyi viskoziteye sahip olduğunu ve bazı Sigara Bırakma Bandı hızla yaşlanmaya başladığını göreceksiniz. Tabii ki aynı miktarda Sigara Gözyaşı Bandı, neden farklı belirtilerin ömrü ortaya çıkıyor? Buna dış çevre neden olur. Genellikle Sigara Nakil Bacasının yaşlanmasına neden olan nedenler şunlardır:
1. Hava aktivitesinde oksijen, oksijen nispeten büyüktür, fazla oksijen olması halinde Kolayca Sigara Gözyaşı Bandı hızlı oksidasyona neden olabilir.
2. UV: Güneş ışığına maruz kalan herhangi bir Sigara Bırakma Bantı, yüksek sıcaklıkta Sigara Koruma Bandı özel üretimimize ek olarak, yapışma maddesini çabucak parçalamak için nispeten yüksek sıcaklıktır ve kademeli olarak viskozitesini kaybedecektir. Sigara Koruma Bandı'nın yaşlanmasında.
3. Nem: Havadaki nem derecesi Sigara Tutma Bandı'nın servis ömrünü de etkilediğinde, üretimde bir sürü su ve elektrik Nakil Bantı iyi bir su geçirmez özelliğe sahiptir.
4. Kalsiyum ve organik bileşikleri içeren kalsiyum oksidin ana bileşeni olan ağartıcı ajan kimyasal tepkimeler üretebilir;
5. Asıl işlevi plastik yumuşatmak olan plastikleştiriciler, plastik ürünler çoğunlukla plastifiyanlar içerir, zaman değiştikçe, malzeme kendisi giderek daha fazla plastifiyan içerir ve bu da sigaranın yaşlanmasına neden olur.