Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Yenilik, Sigara Ambalaj Giderici Film Ambalaj Geliştirme Hareketi Olmak
- Jul 10, 2017 -

Yenilik, Sigara Üzerine Ambalaj Filmi ambalaj gelişiminin peşinden

RuanSu filmi büyük ölçekli gelişme eğilimi oluşturuyor. İki yönlü streç film, en hızlı büyüyen gerilim membran hızı 350 ~ 350 m / dak, yurtdışına olan bağımlılığı azaltmaktadır; , 2003 yılında yeni üretim hattının devreye girmesiyle birlikte 10 bin tonun üzerine çıkmıştır. Sermayenin kombinasyonu ve bölgesel avantaj.

Yenilik, Sigara Üzerine Sarmalayıcı Film ambalaj geliştirme sürecinin itici gücü haline gelir. Isıyla sızdırmazlık ve sigara zar paketleme problemlerini çözmek için aynı zamanda BOPP termal kontraksiyonunu muhafaza edin, küçük kaplamalı tutkal problemiyle, delik yerleştirme teknolojisi ile kaplanmış girdileri çözerek BOPP sıcak sızdırmazlık problemini çözer. Kısacası, yenilik, Sigara Üzerine Sarma Film ambalajının gelişimine ivme kazandırıyor.

Plastik dokuma endüstrisi çeşitli zorlukların üstesinden gelir, başarıları sevindirir.

Sigara Üzerine Sarma Film örgüsü ve şişirme, renkli baskı, plaka yapımı, kompozit proses, senkron gelişme, uluslararası pazardaki rekabet gücünü artırma, ihracat artarak Asya pazarını etkili şekilde işgal eder.

Sigara Üzüm Filmi dokuma makinelerinin hızlı gelişimi örme ürünlerinin geliştirilmesini teşvik eder. 2003 yılından beri, Sigara Üzüm Filmi tel çekme makinesi, dairesel tezgah ve ekipmanın teknik seviyesi, farklı bir artış derecesine sahiptir, yeni ürünler topluluğunu üretmiştir. Kaplama plastik torba silindirin iç birleştirme ünitesi dokuma yeni tür, bir bütün, il eyaleti birimi bileşik, otomatik kenar kesim atık, pozitif ve negatif otomatik delme, renkli baskı, vardiya ruffled ve yedi kelime ağız kesim teknolojisi altı işlem ortaya çıktı çıkmıştır , maliyetleri düşürür, kaliteyi geliştirir. Öte yandan, daha önceki ihracatların Filipinler, Peru, Ürdün gibi gelişmiş ülkelere ve Güney Kore, Brezilya'ya ve Avrupa ve Amerika ülkelerine yapılan ihracatın artmasıyla makine sanayiinin derlenmesi uluslararası pazar hacminin artmasına neden oldu. umudu.

Sigara Üzülme Düşük yoğunluklu polietilen film (LDPE), yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) film, film doğrusal düşük yoğunluklu polietilen (LLDPE) de dahil olmak üzere film filmi polietilen filmi (PE). Görünüm, mukavemet vb. Çok ideal olmasa da, en iyi sigara Üzüm Filmi filminden biri, toplam tüketimin% 30'undan fazlasının dozajı film hakkında açıklanıyor, ancak iyi tokluk, neme direnç ve ısı yalıtım performansına sahip , kolay işleme, orta fiyat, uygulama çok geniş. Yazdırmadan önce elektrik kıvılcım prosesleri veya korona arıtımına duyulan ihtiyaç.

Polipropilen (PP) film: noktalar değil iki yönlü streç film, PE streç film ile karşılaştırılamayan streç film daha iyi şeffaflık, parlaklık, neme direnç, ısı direnci ve yağ direncine sahiptir; Mekanik dayanım, yırtılma direnci, dayanıklılık ve aşınma direnci; Ve toksik olmayan, kokusuz. Dolayısıyla gıda, ilaç, tekstil ve diğer mal ambalajlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak soğuk direnci zayıf, kırılgan 0-10 ℃, katı dondurulmuş gıda ambalaj için kullanılamaz. Yüksek ısı direnci ve iyi ısı sızdırmazlık performansı, böylelikle imbik kılıfının sızdırmaz katmanını ısıtmak için sıklıkla kullanılır.