Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Plug Wrap Endüstrisi, Geliştirme Trendi İçin Büyük Potansiyel İçeriyor Açıktır.
- Aug 02, 2017 -

Plug Wrap endüstrisinin gelişme eğilimi büyük bir potansiyele sahip olduğu açıktır
Son yıllarda, Plug Wrap endüstrisinde, en büyük ve en hızlı Plug Wrap bitki geliştirme potansiyeli ve şimdi yaygın olarak tütün, gıda, ilaç, kozmetik, elektronik, oyuncak, makyaj ürünleri ve insanların yaşamları yakından ilişkili alanlarda kullanılmaktadır , ve Nüfusun artmasıyla birlikte, talep de sonsuz genişleme demektir. Plug Wrap'tan sonra, çiçek tarzı fiş kutusu, renkli fiş kutusu ve benzeri daha taze hale getirmek için daha fazla element olacağı ve bu taze kelimelerin ve taze ürünlerin üflenmesi üzerine görülebiliyor.
Günümüzün günlük yaşamında, birçok sanayinin gelişmesi, genişlemenin her bir alanı toplumun ilerlemesi ile, Plug Wrap'taki talep artışı nüfus artışı giderek daha fazla olacaktır. Ama aynı zamanda kalite, görünüm, şekil, fiyat, tasarım ve daha kritik diğer yönleri üzerinde. Böylece Plug Wrap endüstrisi topluluğu geliştirmek zorunda kalacak. Bu toplulukta sadece rekabetçi, güçlü bir Plug Wrap şirketi topluluğun ihtiyaçlarını karşılamak için dayanaklı olabilir.
Plug Rulo için endişe verici piyasa talebi, ancak aynı zamanda yurt içi perakende pazar ve satış eğilimleri, Plug Wrap endüstrisi için açık bir yükseliş trendi olacak, iyi tüketici politikası geliştirmek için iç talep teşvik etmek için ülke ile önümüzdeki birkaç yıl büyük pazar söylenebilir.
Pek çok yatırımcı bu alanda gelişmeye hazırlanıyor, ancak yeterli gücü ve tecrübesi yoksa, insanların kalite arayışlarını arttırmak için ülke halkının yaşam kalitesiyle körü körüne erişim yalnızca sosyal pazar dışarı
Endüstriyel Yeniden Yapılandırma ile birlikte Plug Wrap endüstrisi, ürün tüketiminde azalma, yapısal optimizasyon, çeşit geliştirme, kalite iyileştirme ve geliştirilmiş rekabetçiliği ile daha fazla yansıyacak. Tüketici güncellemeleri doğrultusunda teknolojik ilerleme ve ürünlerin sürdürülebilir gelişimi büyümeyi hızlandıracaktır. Çin yüksek dereceli Plug Wrap hammadde ve yardımcı malzemeler ile yüksek dereceli makine ve ekipman ithalatına yeterince önem verecek.
Yenilik, plastik Plug Wrap'ın geliştirilmesi için itici güç olmuştur. Filmin ortasını ve filmin yapışmasını çözmek için, ısı mühürleme ve sigara filmi Plug Wrap problemlerini çözmek için aynı zamanda BOPP'nin ısı büzüşmesini muhafaza edin, BOPP'yi çözmek için delik konumlandırma teknolojisinin kullanılması Isı sızdırmazlık problemi. Kısacası, yenilik, plastik Plug Wrap'ın geliştirilmesi için itici güç olmuştur.
Yaşamın hızlandırılmış hızı ile, doğrudan mikrodalga ısıtma gıda için kullanılabilir Yeni Wrap Wrap geliştirme alanına Plug Wrap geliştirin. Geçerli alüminyum folyo ve Plug Wrap'tan yapılmış bazı plastik kompozit malzemeler opak, kolay toplanabilir ve mikrodalga işlemenin kusurları için kullanılamadığı için, son yıllarda geliştirilen SiOx malzemelerinin kaplaması yerine kullanılabilir. SiOx, PET, PA, PP ve diğer alt tabakalar üzerine kaplanmış, ancak daha iyi bariyer özelliklerine sahip olan, aynı zamanda mükemmel atmosferik çevresel uyarlanabilirliğe sahip ince bir silikon oksit tabakasıdır. Bariyer özellikleri çevresel nem ve sıcaklık değişikliklerine karşı hemen hemen bağışıktır. SiOx kaplama yüksek engel, yüksek mikrodalga geçirgenlik, şeffaflık, gıda yumuşak Plug Wrap mikrodalga işleme için kullanılabilir, ayrıca içecek ve yenilebilir yağ Plug Wrap konteyner, Çin uygulamaya başlamıştır yapılabilir. SiOx kaplama maliyeti daha yüksek, büyük ölçekli üretim teknolojisi mükemmel değildir, ancak özel performansı nedeniyle, bu yüzyılın önemli ambalaj malzemeleri haline gelecektir.