Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara İçme Bandı Uygun Kullanımı
- Jun 23, 2017 -

Sigara Gözyaşı Bandı Uygun Kullanımı
Sigara Tear Bant'ın icadı ve kullanımı hayatımıza büyük rahatlık getirdi. Son iki yıldaki pazar talebindeki artış ile Linyi Sigara Gözyaşı Bant Üreticileri, üretim sürecini sürekli iyileştirmiş, üretim verimliliğini geliştirmiş, pazar arzını ve zamanları takip etmiştir. Ancak kullanımı için depolama alanındaki Sigara Gözyaşı Bandı, en iyi sonuçları elde etmek için belli kuralları takip etmeli, bir sonraki aşamayı anlamalı.
1, Sigara Koruma Bandı güneş, yağmur kaçınmak için Hazine'ye yatırılmalıdır; asit ve alkali yağ organik çözücü teması ile yasak, keşif cihazından -15 ℃ - 40 ℃ arasında oda sıcaklığında 1m dışında temiz ve kuru tutun.
2, Sigara Gözyaşı Bandı katlanmış değil hacimde yerleştirilmelidir, depolama süresi çeyrek kez tekrarlanmalıdır.
3, yükleme ve boşaltma konveyör bant en vinç kullanmak için en iyisidir ve yumuşak kaldırma ile bir arma ipi ile, kenar ile zarar önlemek için, kibirli yükleme ve boşaltma, gevşek rulo setleri neden olur.
4, Sigara Tutma Bandı türü, ihtiyaçlara ve şartlara göre özellikleri, makul bir seçim.
5, değil farklı çeşitleri, farklı özellikleri modelleri, güç, sigara Koparma Bant bağlantısı (grup ile birlikte) kumaş sayısı.
6, konveyör bant güvenilirliği artırmak için, yüksek etkili bir mukavemet korumak için, sıcak vulkanize yapıştırıcı kullanmak için en iyisidir.
7, Temizlik, Sigara Yırtma Bandı iyi bir çalışma için temel koşulları, yabancı madde kemer dışmerkezlik, gerilim farklılıkları etkileyecek ve hatta kırık.
8, fenomenin erken hasarında bulunan sigara kullanımı, olumsuz sonuçların ortaya çıkmasını önlemek için derhal neden onarımı bulmak gerekir.
Sigara Gözyaşı Bandı bir günlük yaşamda bir ürün çeşidinde görülebilir, ancak ömrü çoğu zaman insanların istediği kadar iyi değildir. Linyi Sigara Gözyaşı Bant üreticileri, bunun Sigara Bağı Bacasının yaşlanmasından kaynaklandığını söyledi. Sigara Koruma Bantının yaşlanması, sigara kıvrım bandının yaşlanmasına neden olur, aşağıdakiler sizinle paylaşır.
1, oksijen, oksijen malzeme oksidasyon özelliklerini hızlandırdı iken, hava oksijen içeriği nedeniyle% 21 oluşturuyordu, Sigara Kablo Yırtma Bantı hızlı oksidasyon ile sonuçlanan, faaliyet çok ağır, sigara yırtma Bandı "eski" . Ancak, Sigarayı Çeken Teyp bantı kabarcığın üzerinde kabarcıklar görmesine izin vermediğinde bandı yapıştırdığımızda, bu faktör kaçınılmazdır.
2, ultraviyole (güneş ışığı), yüksek sıcaklık özellikli ultraviyole ışığı hızlı bir şekilde yapışkan malzemeyi parçalayabilir, Sigara Gözyaşı Bandı'nda güneş ışığına uzun süre maruz kalırsa, Ayrışma olur ve Sigara Gözyaşı Bandı yaşlanmasına neden olur. Sigara Yırtma Bandı kullanım yerine bakarız ve bir şeyin güneş ışığına maruz kalmasına izin veremeyeceğimizi görürüz.
3, plastikleştirici, ana işlevi plastik yumuşatmak ve plastik ürünlerin çoğu, zaman dönüşümü ile plastikleştirici içeren, daha fazla plastik, Sigara Kablo Yırtma Bant Yaşlanma ve benzeri neden olabilir. Çeşitli faktörlerin etkisi altındaki yukarıdaki faktörlerde, Sigara Yırtma Bandı'nın bozulmasına, yumuşamaya, kürlenmeye, yapışkanlık kaybına neden olacaktır.
4, metal, özellikle pirinç veya pas, günlük yaşamda herhangi bir organik bileşiğin ve metallerin, özellikle de metallerin, özellikle pirinç veya pasın kimyasal tepkimesinin ve Sigara Bırakma Bandı organik bileşikler içerdiğinden, Sigara İçme Bandı yaşlanmasına neden olur Birçok metal yapıştıracaktır. Sigara Yırtma Bandı'nın koruyucu filmini veya bazı parçaların kullanması gereken, Sigara Doku Bantının kullanımına dikkat etmesi gereken ve Parçaların Kaybolması veya Daha Fazla Durum Nedeniyle Sigara Bırakma Bandı nedeninden kaçınması gerekiyor.