Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara çekme testi sonuçlarını etkileyen üç faktör teyp gözyaşı
- Aug 22, 2017 -

Sigara çekme testi sonuçlarını etkileyen üç faktör teyp gözyaşı

Sigara gözyaşı teyp önce denize indirmek çeşitli özellikleri her türlü titizlikle test ve teyit. Deneysel bakış açısından, Sigara gözyaşı teyp çekme testi sonuçları etkisini iç faktörlerin yanı sıra pek çok faktör vardır, bazı dış faktörler vardır. Qianghui teknoloji işlemi işlemi, veri işleme, Sigara gözyaşı teyp çekme onların üç yönlerini analiz için personel işlemleri test sonuçları.

Algılama işlemi etkisi sigara bandı ve gözyaşı gerilme test

Sigara gözyaşı kaset, çekme hızı değişiklikleri çekme testinde mekanik davranışı da değişecektir. Normal şartlar altında çekme hızı hızlı stres ve gerilim gücü artar ve kopma uzama azalacaktır. Çünkü gözyaşı sigara teyp viskoelastik malzeme, kuvvet gevşeme işlemine deformasyon hızı yakından ilgilidir.

Stres rahatlama bir zaman ders gerektirir. Ne zaman düşük sıcaklık gerilir, moleküler zinciri yerlerinden ve yeniden düzenlenmiş ve yapışkan bant tokluk sergiler. Gerilme gücü azalır ve kopma uzama artar. Yüksek hızda hareketi dış güç, hız ile sigara gözyaşı teyp kırılgan davranış, artış gösteren çekme dayanımı, uzama tatili de gösterdi uydurabilecek değil. Yalnızca çekme hızı aynı olduğunda, sınama verileri karşılaştırılabilir.

Uygun yük ve hız, vb, tahmin etmek için öngörülen resmi test önce yabancı malzemeler için resmi test için hazır.

Veri işleme üzerinde etkisini teyp gerilim test

Veri işleme tüm testi işleminin önemli bir parçasıdır ve bu nedenle test sonuçlarının doğruluk ile yakın bir ilişki vardır.

Şimdi çoğu bilgisayar kontrolü, veri işleme makine test malzeme, bazı veriler programlanmış ya da yapay test ve hesaplama güveniyor. Örnek boyutu gibi yer değiştirme değiştirmek, uzama hesaplama.

Veri işleme Yuvarlama İlkesi üzerinde Ölçüm hatası temel alır, ölçülen veya hesaplanmış veri bitleri, yuvarlama (veya belirtilmemiş) olmak bit sayısı gerekli sayıda ele.

Çekme dayanımı sigara gözyaşı bandı ve sınama personel işleminin etkisi

Test tüm süreç insan işlemi ve kontrolü altında yapıldığını ve insan faktörleri kaçınılmaz olarak test sonuçlarını etkiler. İyi ve ciddi test yapmak için deneysel halkı deneyim olsa bile, her test verileri tam olarak aynı olmayacaktır. İnsan faktörleri örnekleme, örnek hazırlama işlemi, ilgili işleme, test işlemi, veri işleme ve benzeri örnek. Karşılaştırmalı test yap, doğru sonuç sağlamak için aynı kişi çalıştırmak en iyisidir.

Yukarıdaki analizi ile deneysel bakış açısından sigara gözyaşı teyp çekme testi sonuçları etkisini iç faktörlerin yanı sıra pek çok faktör vardır, orada test ortamı, test donanımları, numune hazırlama ve işleme, işlem, veri işleme, personel işlemleri faktörü. Personel işlemlerini, bu faktörler sonunda test sonuçlarını etkileyen gibi bazı dış faktörler objektif, sıcaklık, nem oranı, vb, öznel bazı yönleri gibi yönleridir.

Aynı test ve test sonuçlarını sigara gözyaşı teyp aynı tür için çizmek mümkündür. Dikkate almalı ve kesinlikle test verileri, özellikle dış faktörler öznel yönleri doğruluğunu ilgili dış faktörlerin kontrolü gereklidir. Karşılaştırılabilir, tutarlılık ve doğruluk ile. Bu nedenle, test personel olması gerekir bir sorumluluk duygusu yüksek, sıkı test standartları uygulanması ve yordamlar çalışır durumda, günlük güçlendirilmesi gerilme test makinesi ve diğer ekipman bakım dikkat etmek gerekir, işlem ve deneme doğru test verilerini elde etmek için iyi durumda olduğundan emin olmak için otomatik kalibrasyon.