Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Tam olarak ne Sigara Kutusu Tasarıyorsunuz?
- Sep 12, 2017 -Tam olarak ne Sigara Kutusu tasarlıyorsun?

Sigara Kutusu olarak özelleştirilen Sigara Kutusu tasarımı, Sigara Kutusu açısından, günümüzde piyasadaki ürünlerin dolaşımını, olgunun ardındaki özü araştırmakta ve temel olarak modern pazar pazarlaması ve tanıtımında çeşitlendirilmiş talepleri karşılamamaktadır. Ürün tarafının kendi kendine çekiciliğinden tasarımcının kendine hak iddia etmesine kadar, tüm ekran The Times'ın yaratıcılığıyla tasarım yüksekliğini yakalamamıştır.
Yenilik, girişimcilik ve s konuğu, ürün araştırma ve geliştirme fikirleri çeşitli sonsuza kadar ortaya çıkan, özelleştirilmiş Sigara Kutusu her türlü talep sürekli, bu nedenle bir makalede daha önce bahsedilen: sigara kutusu sanayi genel piyasa ürün talep sürekli olarak artıyor, ancak Sigara Kutusu baskı kuruluşunun% 90'ı çöküşün eşiğine kadar devam ediyor. Pazar konusunun perspektifinden, sigara kutusu tarafındaki sadece ürünleri tek bir hedef olan geçici olarak temayı paylaşmak için bugünün konusunu: pazardaki şiddetli rekabetteki ortak ürünler, böylece elde etmek için ön plana çıkıyor. mal sattı!
Kalıp enjeksiyonunda kullanılan malzeme esas olarak PET, PC malzemesi ve PMMA'dır. En çok kullanılan PET malzemelerdir ve piyasada birçok çeşit PET malzeme bulunmaktadır. Piyasada birçok çeşit PET malzeme bulunmaktadır. Özgün basılı materyal gerekli testleri yapmazsa, film ile mürekkep arasında yapışkanlığa neden olmaz ve sonuç olarak bir dizi boşuna işlem gerçekleşir. Enjeksiyon döküm kalıplarındaki müşterilerin, farklı parti numarası malzeme kullandıktan sonra malzemeyi ilk test etmeleri önerilir.
Örneğin: mürekkebin bu materyal üzerine yapıştığını test etmek için mürekkep yapışma testini kullanın. Malzemenin sıcaklığı enjeksiyon kalıbının sıcaklığına tabi tutulabilir.
Aslında en iyi şekilde mürekkep yapışma testi UV mürekkep ile doğrudan test etmektir, endüstri genel UV mürekkebi kolayca yapışkanlı olarak işlenmelidir, bu malzeme üzerine UV baskı mürekkebinin yapışması, solvent mürekkep baskısı Malzemenin bir problemi olmayacaktır.
Genellikle, müşteriler çeşitli şekillerde, çoğunlukla çeşitli nedenlerle tasarım yapar. Bazen yeni bir ürün başlatmak, bazen ürünlerinin özgün olanlarının değiştirilmesi, tasarım motifleri ne olursa olsun, geliştirildi, tamamen tüketici talebini anlamak, piyasada proje ekibinin tasarımını gerektirir vazgeçilmezdir belli bir anlayışa sahip ol.
Örneğin, müşteri yeni bir ürün tanırsa, hedef pazarı inceleyecek, hedef tüketiciler için karşılık gelen tasarım planını nasıl tasarlayacak. Yeni ürün güncellenirse, orijinal marka Sigara Kutusu devralınmalıdır. Ürün tasarımı, yeni bir pazar geliştirmek durumunu tersine çevirmek için giderek azalıyor satışları, ne avantajları ve dezavantajları, mevcut güçlü ve zayıf yönlerini tasarımında referans olması gerekir ne satışları. Kısacası, müşteri durumu ne kadar doğruysa o kadar pratik konumlandırma, nihai tasarım efekti o kadar iyi olur.
"Güzellik" iyi bir Sigara Kutusu için sadece kriter değildir, yüksek dereceli malzemelerin derecesi olup olmadığı ve tasarıma karar veremediği, bazı malların görkemli ceket paketi için uygun olmadığı, ayrıca halka değer verilir. bir Sigara Kutusu, çoğu zaman, aynı zamanda, yüksek kaliteli ürün, alt Sigara Kutusu pazarın istenen etkiyi elde edilemedi tüketici tanıma alamıyorum. Sadece farklı aşamalardan, farklı lokasyonlara, farklı yaş ve tüketim seviyelerine göre hedeflenen bir Sigara Kutusu yapınız, mükemmel Sigara Kutusu tasarımınızdır. Bu nedenle, bir Sigara Kutusu değerlendirmesi objektif olarak değerlendirilmelidir. Ürünlerinin uygunluğu, ürünlerinin uygunluğuna dayanmalı ve piyasa durumu, kişinin estetik yargısı tarafından belirlenmemelidir.