Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara Gözyaşı Bantı Kullanıldığında Aradaki Neden Nedir?
- Sep 04, 2017 -

Sigara Tutma Bandı kullanıldığı zaman mola nedenidir?
Her şeyden önce, Kutudan çıkıp sigara yırtma bandı dışındaki kutusunu açık havanın orta kısmında aleti kullanamazsanız kutunun dışındaki Sigara Bağı Bandı, bıçak olamazken çok derinse, aksi takdirde alet Sigara Tutma Bandı Nedenine zarar verecektir. Ve Sigara Gözyaşı Bandı dikkatin kullanımında keskin cisimlerin temas etmemesine dikkat etmeli, Sigara Bırakma Bandı daha kırılgan, hasar görmemeye çalışın.
Sigara Gözyaşı Bandı, günlük hayatımızda vazgeçilmez bir unsur; birçok yerde kullanmamız gerekiyor, ancak Sigara Tırnak Bantı üreticilerinde satın alıyoruz, kalite ile ayırt etmeye dikkat etmeliyiz.
Sigara Gözyaşı Bandı'nda kullanılan tutkalın kalitesi için iki kriter vardır. Biri ilk yapışkan, diğeri tutma kuvveti. İkisi ters orantılıdır. Normal koşullar altında, Sigara Yırtma Bandı'ndan 10'un altında viskozite, yapışkan kaplama, nispeten küçüktür, genellikle kırtasiye Sigara Bırakma Bandı, sıradan promosyon ile paketlenmiş Koparma Bandı gibi sadece yaklaşık 20 mikrondur. Ve yapışkan bant normal kapanma 15-20 arasında erken yapışkan, bu Sigara Bağı tutkalı genellikle 22-28 mikron kalınlığı. Piyasadaki Sigara Yırtma Bandı'nın çoğu saf olmayan maddeler ile karıştığından, kirlilikleri gidermek için kalınlık artacak, yapıştırıcı da tonerle karıştırılacak, bu nedenle Şeffaf Sigara Gözyaşı Bandı yumurta sarısı, açık yeşil ve bu Sigara Gözyaşı Bandı ortaya çıkmıştır. genellikle düşük kalite.
Bu yönleri ile, Sigara Ürünün satın alınmasını önlemek için, Sigara Koruma Bandı kalitesini ayırt etmek zorundayız, gelecekte problemin kullanımı ortaya çıkacak.
Sigara Tutma Bandı toptan satışı genellikle bir hayli fazladır ve eğer sigara yırtma bandının geçici olarak kullanılıyorsa, performansın kullanımını etkilememek için makul bir depolamaya dikkat etmeliyiz.
Sigara Yırtma Bandı'nı katlayamayacağınız zaman, Sigara Bırakma Bandı'nı bir ruloya koymanız gerekir; eğer depolama süresi çok uzunsa, her çeyrekte bir Sigara Doldurma Bandı'nı ters çevirmeniz gerekir. Ayrıca unutmayın, sigara lastiklerini güneşten ve yağmura maruz bırakmaktan kaçınmak için, Sigara Kablolu Yırtma Bantı karışık kullanım modelleri, çeşitleri, dayanıklılığı ve katman sayısı farklı olacak şekilde Hazine'ye yerleştirilmelidir. Bir diğer önemli nokta da, Sigara İçme Bandı'nı temiz tutmak ve böylece zaman kaybetmemektir.
Baraatta, hasarlı izlere sahip Sigara Gözyaşı Bantı bulursanız, Nedenleri ve makul bir onarım bulup, Sigara Gözyaşı Bandı rolünü tam olarak oynatmaya dikkat edin.
Sigara Nakil Bandı ambalajını aldığınızda, bıçağı doğrudan açık ortatan, açıklığın her iki ucundan, bıçağı çok derin olamaz, karton kalınlığı çok ince, çok zor, Bıçak yara üzerinde biraz var Sigara Kablo Bant, paketlenmiş ile temas, hurdaya tüm hacmi ve kırık bir çekme, lütfen açık kutusunda lütfen önlemek için dikkat etmeye dikkat edin uç ya da keskin nesneler ve paketleme sigara bant temas Ambalaj sigara teyp işlemi kullanımı içinde, kolloid temas tür tabi olamaz, ambalaj sigara bant daha kırılgan, zarar etmeye çalışmayın.
Sigara Gözyaşı Bant toptan Sigara Bağı Tape ürün çeşitleri çoktur ve yüzey yapıştırıcı da çeşitli var, bu nedenle sigara Tazeleme Bant performans ve farklı gücü markaların çeşitli.
Sigara Gözyaşı Bandı yapışması, Sigara Bırakma Bandı yüzeyindeki yapışkanın nem içeriğine bağlı olduğundan, yapışkanın yapışkana sızdırılmasından sonra yapışkan bandın bir parçasıdır ve Sigara Kablo Teypini yapmak için kurutulur Yapışkanın bir parçası haline gelmek. Mikro gözenekli veya daha emici, daha sonra yapışkan kullanan sigara yırtma bandı yoğunlaşması ve daha yavaş yapışkan bir Sigara Koruma Bandı ile tersi, Sigara Koruma Bantı seçimi için mikro gözeneklerin çok önemlidir, veya daha fazla yapışkan içeriyor kaset. Yapışkan Sigara Yırtma Bandı çok ıslak ise, kuru ve daha sonra bir rulo tamamlanmış, yapışkan ile kaplı Altındaki Sigara Bağı Bant, Sigara Tutma Bandı kendisi birlikte, çok sıkı olacak, kullanımı açılması zor ve bazı basitçe kullanamazsın.
Yapışkan izlerin yüzeyindeki sert nesneler için ise, nesnenin yüzeyinde yağsız tırnak cilası kullanabilir ve sonra yumuşak bir bezle hafifçe silip temizleyebiliriz.