Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Sigara Kutusunun Nedeni Nedir?
- Sep 22, 2017 -

Sigara Kutusunun nedeni nedir?
Ürünlerin Sigara Kutusu üreticileri, yapıştırma için çok sayıda ürün olabilir, zaman kullanan birçok kullanıcı, bazı Sigara Kutuları'nı bulacaktır, çünkü bunun Sigara Kutusunun kalitesinden kaynaklandığı yukarıdan devreden çıkacaktır, aslında, çok neden Sigaranın birçok nedeni var, daha yakından inceleyelim!
Sigara Kutusu yeterince büyük değildir Yapışkan sigara kutusu Alice en belirgin, en önemli nedendir, bazı düşük kaliteli Sigara Kutusu üreticisinin Sigara Kutusu yapışkanlı küçük, hatta sigara yapışkan durumu, bu yüzden sigarayı nasıl alacağımızı bilmeliyiz, kaçınmak için sigara kutusu üreticileri düzenli çalışma, yüksek kaliteli sigarayı tedarik etmek zorunda kaldıklarında, enfes ürünler ortaya çıkması, böylece piyasada daha uzun vadeli varlığı; etiketleme makinesinin baskı makarası basıncının da bir Sigara Kutusu nedenlerinden biri, üretim sürecinde sorun mu var.
Sigara Kutusu imalatçıları uygun kutuya hakim olarak sigara kutusunu bastırma sürecinde uygun tutkal malzemesini seçerler, böylece Alice'in nedenleri görünmüyor!
Sigara Kutusu fabrikasına doğrudan ürün satışı için, kullanmamız için hala özellikle sertleştirme sıcaklığı, sertleştirme basıncı ve sertleşme süresi dahil olmak üzere çok büyük olan sigara kutusu bağlama koşullarının vulkanizasyonu da dahil olmak üzere çok şey olduğunu anlamamız gerekir; Hadi daha yakından bakalım.
Vulkanize kauçuğun vulkanizasyon sıcaklığının kürlenmesi, kauçuk vulkanizasyon işleminde en önemli kontrol koşullarından biri olan belirli koşullar altında vulkanizasyon reaksiyonunun optimum sıcaklığıdır. Vulkanizasyon basıncı da sigara paketlerinin vulkanizasyonu için önemli bir koşuldur. Vulkanizasyon işlemindeki basınç, çekirdek tabakasının ve bileşiğin, derz içindeki gazın yoğunluğunu ve yapışmasını artırabilir, kabarcıkları ortadan kaldırır, bileşiğin akışını teşvik eder ve hızlı bir şekilde doldurur. Çekirdek tabakasının yapışkan yüzeyini ve sigara kutusu ekleminin yapışkan yüzeyinin yapışma mukavemeti ve sigara kutusunun sıkışma önleyici performansı.
Tabii ki, yapıştırma işleminin vulkanizasyonu belli bir süre boyunca tamamlanmalıdır, vulkanizasyon süresinin uzunluğu, kürleme etkisinin vulkanizasyonu çok kısa olduğunda sülfüre neden olurken, zamanla çok uzun kükürt oluşturur.
Lojistik endüstrisi ile ürünlerin Sigara Kutusu fabrika doğrudan satış, ürün tanıtım çabalarını artırmak için işadamları, daha fazla kullanımı, üretim Sigara Kutusu yapma fikri, paket paketini kullanmanız gerekir Sigaranın, eğer varsa, bazıları, reklamın tanıtım etkisini arttırmak için basılacak mı?
Kolay geldiğinde, basit değil, Sigara Kutusuna yazdırmak istiyorsanız, metni yazdırmak için ilk önce yazdırmanız gerekir, şeffaf Sigara Kutusunun şeffaf bir Sigara Kutusunun şeffaf bir genişliğinin tüm kağıtta belirtilen kelimeyle kullanılması yan. Kullanıcı arkadaşları bir baskı yöntemi deneyebilirsiniz şeffaf Sigara Kutusu, kalacak sonra kağıt temiz olacak, katı bir macun, bütün kağıt su bekleyen bekleyen, dikkatli olmak için dikkat edin, üreticilerin daha fazla kullanın Resmi Elverişli!
Çeşitli ürünlerin Sigara Kutusu üreticileri mükemmel performansa ve benzersiz kullanıma sahiptir; böylece çeşitli endüstrilerde mükemmel kullanımı vardır; sigara kutusu kompozisyonunun performansı ve kullanımı için bileşimi çok kritiktir, özellikle nasıl?
Taban malzemesi, sigara üretimi için gereklidir. Plastik en temel bileşenlerinden biri ve şeffaf Sigara Kutusu'ndan biridir. İkincisi, bir kür ajanı. Taban materyalini katılaştıran bir maddedir; Sertleştirici maddenin kullanımı da çok gereklidir; yapışkan tabakanın darbe direncini arttırmak için yapışkan tabakanın tokluğunu artırabilir, anti-soyma, reaksiyon ısısını ve büzülmeyi azaltmak için anti-bükülme kabiliyeti; Bu maddenin ilavesi jel viskozitesini düşürür, ele alınmasını kolaylaştırır ve jelin ıslanabilirlik ve akışkanlığını arttırır.