Şangay Parlak Ambalaj Malzemeleri Co, Ltd
Ana sayfa > haber > İçerik
Şeffaf Sigara Gözyaşı Bandı neden rahatsız edici gazlar çıkarıyor?
- Sep 12, 2017 -

Şeffaf Sigara Gözyaşı Bandı neden rahatsız edici gazlar verir?

Tecrübelerimiz, keskin bir koku kokarken, normal kullanımda şeffaf Sigara Gözyaşı Bandı öğrendiğinden tüketicilerin neden kokusunu, toksisitesini ve şüphe etmediğini, insan vücuduna zarar verecek mi diyeceğim. Aşağıdaki Sigara Nakil Bandı üreticiniz sorunuza cevap vereceksiniz.
Şeffaf Sigara Gözyaşı Bandı tutkal veya tutkal katkılarının tadına sahip yapışkan ve filmden yapılmıştır. Çok küçük toksisiteye sahiptir, ancak genellikle kullanıcıyı etkilemez. Birçok Sigara Yırtma Bandı üreticileri, üretim yaparken maskeler kullanamaz ve diğerleri, bu tür zehirlenmelerden hiç haber alınmayan dişlerle kopmak için Sigara Gözyaşı Bandı kullanır. Sonuç olarak, yüksek kaliteli şeffaf Sigara Teypinin kokusu neredeyse yok sayılabilir ve insan vücuduna zarar vermez.
Ancak, Sigara Koruma Bantı üreticisi, maliyeti düşürmek için daha düşük tutkal kullanmadıkça, günümüz pazarındaki Sigara Bağı Bantı temelde çevre korumalıdır. Sigara Yırtma Bandı özel bir durumsa, normalde zehirli değildir.
Modern toplum, birçok şey hakkındaki ilk izlenimlerimizi etkileyen görünüm seviyesine bakmak için daha popülerdir. Ancak plastik torbada bir miktar görünüm var. Biliyor musun? Akrilik görmek için dernek küçük makyaj gözyaşı Tape, ilk bakışta aşkımızın çarpılarak, temiz ve parlak yakeli Sigara Gözyaşı Kasası kişiye ilk izlenim, ancak bir çok arkadaş da akrilik bilmiyorum Sigara Tutma Bantı Neden, bugün Sigara Nakil Bandı üreticisi tanıtmak.
Akrilik Sigara Gözyaşı Bandı, kapalı film veya kapalı formlu kağıttan yapılmış akrilik malzemeden yapılmış Sigara Gözyaşı Bandı üreticisidir. Plastik, metal, ahşap, kağıt ve organik silikonun kesilmesi kolay güçlü yapışma, hava koşullarına dayanıklılığı, suya dayanıklılık, darbe emme, ısıya dayanıklılık, ses yalıtımı gibi özelliklere sahip olduğu yüzeyin yapıştırılması kolay değildir. yapışkanlık. Yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklıkta iyi dayanıklılık gösterir ve yüksek yüzey enerjisine ve düşük yüzeyli malzemeye mükemmel yapışır. Cam kuvveti, başlangıçtaki viskozite ve makaslama kuvveti dengesi iyi. Kimyasala karşı solvent, neme dayanıklı, anti - uv.
Sigara Bırakma Bantı buluş ve neredeyse iki yılda piyasa talebinin artması ile hayatımıza büyük rahatlık getiren kullanım, Sigara Tırnak Bant üreticileri sürekli üretim teknolojisini geliştirmek, üretim verimliliğini artırmak, piyasa arzı ve The Times izleyin. Bununla birlikte, depolamadan kullanmak için en iyi sonucu elde etmek için belirli kurallara uymak gerekli ve sonra bunu öğrenebiliriz.
1. Sigara Gözyaşı Bandı güneş ve yağmuru önlemek için depoda saklanmalıdır. Asit ve alkali yağ ile temas yasağı, organik çözücü, temiz ve kuru tutun, cihazdan 1 m, oda sıcaklığı 15 ℃ ile 40 ℃ arasında bulunur.
2. Sigara Gözyaşı Bandı katlanmamak için bir rulo haline getirilmeli ve her mevsimde bir kez uzun süre bekletilmelidir.
3. Konveyör bandını yüklerken ve boşaltarken, vincin kullanılması, kaldırmayı düzleştirmek, kirişin zarar görmesini önlemek, mantıksız olmamak ve gevşek rulo oluşturmak için kirişin kablosunu kullanın ve kullanın.
4. Sigara Kablo Yırtma Bandı türü gerekliliklere ve spesifik şartlara göre makul olarak seçilecektir.
5. Sigara Kablo Bağı bağlantısının (eşleşen grup) farklı çeşitleri, farklı özellikleri ve modelleri, sağlamlığı ve bez katmanı sayıları birlikte kullanılacaktır.
6. Güvenilirliği arttırmak ve yüksek etkin mukavemet sağlamak için sıcak vulkanizasyon yapıştırıcısı kullanmak en iyisidir.
7. Temizlik, Sigara Tutma Bandı'nın iyi çalışması için temel şarttır. Yabancı madde, kemerin eksantrik, gerginlik ve hatta kırılmasını etkileyebilir.
8. Sigara Yırtma Bandı'nın neden olduğu erken hasar durumunda, olumsuz sonuçların ortaya çıkmasını, onarılmasını ve önlenmesini sağlamalıyız.